Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mari339
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2007
Offline
#
12155
01.12.2015, 17:14
Nie wahaj się, tylko przyjdź na mecz. Sektory C,D,E muszą być zapełnione, by została zaprezentowana oprawa. Nie wiadomo kiedy będzie następna okazja na zapełnienie tych sektorów (czyt. mecz z Cracovią/Legią), więc zróbmy to w tą niedzielę!
mari339
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mari339
Znajdź inne posty napisane przez mari339