Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12153
Stary 01.12.2015, 15:47
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Ludzi obudźcie się, bo źle to wygląda

Kolejny ważny mecz przed nami a bilety schodzą jak na Termalikę ....
Oczywiście każdy kibic iść powinien, ale po tym co odstawili na derbach nie dziwię się, ze jest jak jest. Nikt nie lubi być robionym w wała. I pohukiwania i apele niewiele tu zmienią.

P.S. Bardzo fajne plakaty na mieście, chyba od niepamiętnych czasów widoczne na słupach tak , ze kłują w oczy. Trudno ich nie zauważyć. Świetny pomysł, gratulacje dla projektanta.
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 01.12.2015 o godz. 15:49.
Odpowiedz cytując