hubert.fan napisał(a):

Ludzi obudźcie się, bo źle to wygląda 
Kolejny ważny mecz przed nami a bilety schodzą jak na Termalikę ....
|
Oczywiście każdy kibic iść powinien, ale po tym co odstawili na derbach nie dziwię się, ze jest jak jest. Nikt nie lubi być robionym w wała. I pohukiwania i apele niewiele tu zmienią.
P.S. Bardzo fajne plakaty na mieście, chyba od niepamiętnych czasów widoczne na słupach tak , ze kłują w oczy. Trudno ich nie zauważyć. Świetny pomysł, gratulacje dla projektanta.