Temat
:
[XVIII KOLEJKA] Lech Poznań - Gwiazdorzy z Krakowa
Wyświetl pojedynczy post
Marlowe
Junior Member
Od: 07.2007
Offline
#
22
01.12.2015, 15:21
dynek.pl
napisał(a):
Jakos przez kilkanascie kolejek wytrzymywalismy od 1 do ostatniej minuty wiec przygotowanie bylo mysle ok.
Pierwszy lepszy przykład.Mecz z Górnikiem W drugiej połowie Wisły nie było.Podobnie jak na Derbach.
Marlowe
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Marlowe
Znajdź inne posty napisane przez Marlowe