Cytat:
Wszyscy na mecz Wisła - Legia
Zapełniamy sektory C,D i E!
Kiedyś był to ligowy klasyk, który w wielu wypadkach decydował o mistrzostwie, teraz jest inaczej. Piłkarze nie uratują twarzy już chyba bardzo długo, po tym co wczoraj się stało. O nich nie ma sensu już pisać. Musi minąć trochę czasu, aby emocje opadły, bo póki co odnośnie ich postawy nie można powiedzieć niczego co zawierałoby się w słowniku ludzi kulturalnych. W związku z tym skupmy się na sobie.
Przed nami spotkanie z Legią, która w Krakowie od zawsze wzbudza emocje. Tym razem ciekawie będzie też na trybunach. Ten mecz będzie wyzwaniem dla kibiców Wisły. Dostaliśmy pieniądze od Tyskie, które przeznaczyliśmy na oprawę spotkania z wicemistrzem Polski. Będzie to prezentacja, która do tej pory nie miała miejsca na naszym stadionie, na tą chwilę Ultra Wisła czekała bardzo długo i nie da się ukryć, że ultrasi chcą się pochwalić kibicom Białej Gwiazdy swoją pracą. Jednak, aby choreografia w pełni się udała konieczny jest komplet kibiców na sektorach C, D i E.
Jeżeli nie wiecie na jaki sektor kupić bilet, kupcie go na wyżej wymienione trybuny. Z pewnością dzięki temu uda się zaprezentować oprawę, która zostanie w pamięci na długo wszystkim bywalcom stadionu przy ulicy Reymonta i nie tylko. To czy ją ujrzymy zależy od nas wszystkich. Zapraszamy na stadion w niedzielę. Wisła to My i pokażmy po raz kolejny, że w sytuacjach trudnych stajemy razem ramię w ramie. Wszyscy. Bez względu na sektor, na którym znajdujemy się na meczu.
Są tacy, którzy piszą, że Wisła się kończy, są też pewnie tacy, którzy chcą aby się skończyła. Nie ma takiej możliwości! Dopóki jesteśmy na stadionie, nic takiego się nie stanie. Bo piłka nożna jest dla kibiców, a nie odwrotnie. Wiele razy w naszej pięknej historii pokazywaliśmy siłę, teraz czas pokazać wszystkim tym, którzy nam źle życzą, że pogłoski o naszych problemach są fałszywe.
Podsumowując. Pełne C, D i E. A świat usłyszy o nas po raz kolejny. To my tworzymy historię tego klubu. Nie zapominajcie o tym. Nigdy!
http://skwk.pl/skwk/5-wazne-skwk/6711-wszyscy-na.html
|
Ludzi obudźcie się, bo źle to wygląda
Derby przegrane, ale czas leci dalej, nic już na to nie poradzimy, dlatego nie ma się na kogo obrażać tylko kupować bilety na mecz z Legią bo
WISŁA TO MY.
Kolejny ważny mecz przed nami a bilety schodzą jak na Termalikę ....