Wyświetl pojedynczy post
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2475
Stary 01.12.2015, 12:41
O ile dobrze pamiętam to najlepsze mecze graliśmy w ustawieniu: jovic, głowacki, guzmicd, burliga, mączyński, popovic, boguski, jankowski, guerrier, brozek.