Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2471
Stary 01.12.2015, 11:40
Rafal-SWL napisał(a):Wyświetl post
natomiast gdy Uryga gra w środku a Bury na skrzydle, to każdy mecz, KAŻDY gramy w dziewiątkę
Ja zawsze myślałem, że technicznie to w ósemkę, zapomniałeś o Jankesie.