serek.c2 napisał(a):

|
Teraz będziesz miał porównanie - wygląda na to, że skład pozostanie bez zmian, więc nowy trener będzie mógł spokojnie wywindować zespół na pucharowe miejsce. Cóż to za filozofia, mierny trener ma niewielką stratę, to przeciętny albo nawet dobry pozamiata ligę.
|
Tak i nie. Może pozostanie bez zmian
jakościowych, ale
personalnych można się spodziewać.