Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 01.12.2015, 11:28
Rafal-SWL Gdyby Donald grał w środku, to KAŻDY mecz grany w takiej konfiguracji kończylibyśmy w dziesiątkę. Każdy.