Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 01.12.2015, 10:59
wislakrakow124 napisał(a):Wyświetl post
Ale Bury juz ledwo biegal okolo 60 minuty. Po co bylo go trzymac tyle na boisku. Potrzebujemy mlodego trenera na dorobku a do tego def pomocnika skrzydlowego rozgrywajacego i napastnika.
Od 60 minuty to już wszyscy ledwo biegali...
Odpowiedz cytując