wislakrakow124 napisał(a):

|
Ale Bury juz ledwo biegal okolo 60 minuty. Po co bylo go trzymac tyle na boisku. Potrzebujemy mlodego trenera na dorobku a do tego def pomocnika skrzydlowego rozgrywajacego i napastnika.
|
Od 60 minuty to już wszyscy ledwo biegali...