|
Jakie to ma większe znaczenie kto będzie trenerem?
Przecież w naszym klubie wszystko jest przewrócone do góry nogami!
Ktoś w ogóle wie jaką mamy wizję? Jakiś plan długofalowy? i ten krótszy bardziej szczegółowy?
Mamy aspiracje na mistrza? Czy może na spokojne utrzymanie?
Czy stawiamy na szkolenie młodzieży? Albo może ściągamy utalentowanych młodzieżowców z zagranicy?
Ktoś wie?
1. Skoro gramy o mistrza i LM
to rozumiem że
- w zimie kupimy tych 6-8 zawodników, którzy będą poważnym wzmocnieniem i konkurencją
dla naszej galaktycznej jedenastki
- Zatrudnimy poważnego trenera z autorytetem (który nie da się ustawić starym wygom typu Głowa, Brożek), damy mu min. 12 m-cy spokojnej pracy
2. Skoro gramy o utrzymanie
mamy długów od ...uja i czekamy na mannę z nieba, nie płacimy piłkarzom, a na ławce siedzą parodyści. Po sezonie odchodzi Głowa, Cierzniak i może Donald i będzie jeszcze gorzej
a pomimo tego mamy 1pkt straty do 4go miejsca w tabeli to czegoś tu nie rozumiem.
Niech sobie potrenuje Kulawik albo Marzec a nie ściągać trenera który albo będzie dużo zarabiał albo będzie się naszym kosztem uczył trenerki (vide rumak)
PS. Akademia Piłkarska TSu właśnie zwalnia 4 trenerów bo nie ma kasy - można wybierać
|