Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2464
Stary 01.12.2015, 07:56
Najlepsze jest to, ze w Lidze+Extra nas chwalili za debry tylko, ze po prostu Craxa zagrala jeszcze lepiej.
Reasumując: zwolniliśmy trenera, który mimo ewidentnie slabszego składu (odeszli Stilic, Gargula, Dudka i Stępinski)
byl w stanie utrzymac miejsce w tabeli z poprzedniego sezonu. Mielismy najmniej porażek i najmniej straconych goli.
Gdyby nie patrzec, ze to Cracovia to po prostu przegralismy u siebie z trzecią drużyną w tabeli silniejszą od nas kadrowo gdzie na ławce siedzi odkrycie sezonu, a u nas dla odmiany jak zespół zaczął gasnąć to nie było kogo wpuścić.
Czy były więc jakieś racjonalne powody tego zwolnienia poza tym, że właściwie od początku sezonu czekano na pretekst ? Nie!!!
Puchar jest na5z!