Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22639
Stary 01.12.2015, 00:46
Gin napisał(a):Wyświetl post
Uryga do tartaku się nadaje . Tam z niego zrobią jakiś mebel , trzeba było grać w piłkę a nie chodzić na studia , przynajmniej bym lepiej zarabiał , jakim cudem ten facet gra w ekstraklasie to nie wiem



Małe sprostowanie

Uryga nie nadaje sie do niczego.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując