Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 01.12.2015, 00:38
Kurz napisał(a):Wyświetl post
To nie jest żadna sprawiedliwość. Lech miał kadrę złożoną z 22 zawodników (bez bramkarzy). To normalne, że 5 z nich, a nawet więcej to piłkarze drugiego wyboru.

W każdym razie sytuacja, gdy jeden klub ma Piotra Reissa, Bartosza Ślusarskiego, Łukasza Teodorczyka, Vojo Ubiparipa (nie mówiąc już o kilku przystawkach) jest bardziej komfortowa o posiadania wyłącznie podstarzałego Pawła Brożka? A może się mylę?
Mylisz się. Dużo lepiej mieć wyłącznie 'podstarzałego' Brożka jak go nazwałeś. dla mnie to nadal jest Pan Piłkarz jak na naszą ekstraklapę. Ale do meritum:

Napasticy za Rumaka w Lechu:

Ubiparip 12/13 - 2 bramki , 13/14 - 3 bramki
Reiss - 12/13 - 1 bramka
Teodorczyk 12-13 - 1 bramka 13/14 - 20 bramek
Ślusarski 12-13 - 11 bramek 13/14 - 1 bramka

w czym są lepsi od naszego BBJ ?

Czyli tak naprawdę tylko Teodorczyk i to w drugim sezonie był konkretnym napastnikiem. Paweł też ma jeszcze szansę spokojnie na wynik 15-20 bramek.
Dlatego Rumak wcale nie dysponował nie wiadomo jakim atakiem. Na pewno nie gorszym niż Moskal w tym momencie bo zobacz ile bramek strzelił już Boguski i Jankowski, którzy na upartego mogliby być zmiennikami. A piłkarze, których wymieniłem byli raczej z podstawowego składu. Oprócz Drewniaka, który i tak zdołał nam załadować bramkę na R22. Za dużo o przeszłości.

Rozumiem, gościa nie lubisz i nie uważasz za dobrego trenera. Jeśli jednak dostałby szansę u nas, gorszy niż Moskal na pewno nie będzie. Nadal trzymam się wersji, że pomimo wg was słabego składu, można było z niego dużo więcej wyciągnąć niż te pierdyliard remisów z frajerami.
Odpowiedz cytując