Wyświetl pojedynczy post
Gin
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Hrabstwo Bieżanów Nowy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22637
Stary 30.11.2015, 22:58
Uryga do tartaku się nadaje . Tam z niego zrobią jakiś mebel , trzeba było grać w piłkę a nie chodzić na studia , przynajmniej bym lepiej zarabiał , jakim cudem ten facet gra w ekstraklasie to nie wiem
Odpowiedz cytując