Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 30.11.2015, 20:56
Grisza1 napisał(a):Wyświetl post
O ile mnie pamięć nie myli, to we wczorajszym meczu ani razu nie było słychać choćby głupiego, kulturalnego "My chcemy gola, Wisełko, my chcemy gola", nie mówiąc już o jakichś bardziej "kur....sko" motywujących przyśpiewkach. Za to ludzie się bawili, gdy Wisła przegrywała.
Poniewaz te "pikniki" nieraz przejely role gniazdowego. Jesli byles na meczu, w szczegolnosci na G wiedzialbys, jakie przyspiewki mialy leciec zamiast tych "kurevskich". M.in. jak sie bawimy.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując