Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22635
Stary 30.11.2015, 20:45
statystycznie mamy lepszych piłkarzy i nic z tego nie wynika. Bylem na meczu oglądałem i nie widzialem tych odbiorów urygi. Co do obrażania to wczoraj zostalo obrazonych 20 000 kibiców.
Odpowiedz cytując