|
Minusy zwolnienia:
Mamy do utrzymaniu 3 trenerów, nie ma mowy o wzmocnieniach, nowy trener musi od nowa budować drużynę, z Moskalem można było powalczyć o pierwszą ósemkę,
Plusy zwolnienia:
Nowy trener może wymusić na zarządzie wzmocnienia (ale dopiero latem), włoży w drużynę nowego ducha, lepsze wyniki sportowe (jak dobrze pójdzie), wpuszczanie młodych zawodników (może, nie musi), sklejenie drużyny.
Tak ja to widzę i moim zdaniem Moskala powinni trzymać przynajmniej do końca roku (ale zarząd szukał tylko pretekstu żeby zwolnić Kazia). I skoro mają kasę na trzeciego trenera to niech biorą w zimowym oknie transferowym napastnika z prawdziwego zdarzenia.
|