raindog napisał(a):

W sumie jestem ciekaw, jak wyglądałaby Wisła, gdyby Moskal dostał normalną drużynę z napastnikiem.
(...)
O co mogę mieć żal do Moskala? Jak Smuda nie miał piłkarzy, to ich stworzył - Burliga i Uryga. Nawałka stworzył Mąkę... a Moskal nawet nie próbował. W meczu z Koroną bardzo fajnie pokazał się Marszalik? Dlaczego nie widzieliśmy go później? Dlaczego nie widzieliśmy ani razu Handzlika?
|
Jak jesteś ciekaw to sięgnij pamięcią do czasów gdy miał do dyspozycji Bitona z Genkovem. A za nim Melikson, Iliev, Sobolewski, Garguła i paru innych.
Fakt, zwolniono go wtedy przedwcześnie, ale już wtedy mieliśmy zapowiedź pewnych zachowań, które dzisiaj nam się odbijają czkawką.
Co do stawiania na młodych. Pełna zgoda. Mam nadzieję, że Broniszewski (wielki fan talentu Handzlika) uratuje go dla Wisły, w momencie gdy podobno Włosi mają na niego chrapkę.