Wyświetl pojedynczy post
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 30.11.2015, 18:46
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Te pikniki jak raczyles okreslic Siemion wiedzialy w przeciwienstwie do gniazdowego na jaki mecz przyszly. Sam nie wierzylem w dobor repertuaru. Ci, ktorzy nie chodza tylko na derby i Legie wiedza, ze doping praktycznie niczym sie nie roznil od meczu np. z Termalicą.
O ile mnie pamięć nie myli, to we wczorajszym meczu ani razu nie było słychać choćby głupiego, kulturalnego "My chcemy gola, Wisełko, my chcemy gola", nie mówiąc już o jakichś bardziej "kur....sko" motywujących przyśpiewkach. Za to ludzie się bawili, gdy Wisła przegrywała.
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
Odpowiedz cytując