|
Szkoda, że nie doczekał przerwy zimowej, gdzie może doczekalibyśmy się napastnika na poziomie ekstraklasy.
Dzięki za to, że mając w osiemnastce meczowej 6,5 zawodnika prezentującego poziom ekstraklasowy zdołałeś utrzymac nas w górnej połówce tabeli.
Powodzenia w normalnym klubie, gdzie jak Ci dadzą syrenkę to nie będą oczekiwać, że będziesz jeżdżił jak porsche.
|