Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2459
Stary 30.11.2015, 16:20
Szkoda, że nie doczekał przerwy zimowej, gdzie może doczekalibyśmy się napastnika na poziomie ekstraklasy.




Dzięki za to, że mając w osiemnastce meczowej 6,5 zawodnika prezentującego poziom ekstraklasowy zdołałeś utrzymac nas w górnej połówce tabeli.

Powodzenia w normalnym klubie, gdzie jak Ci dadzą syrenkę to nie będą oczekiwać, że będziesz jeżdżił jak porsche.