WhiteDoctor napisał(a):

|
jeśli by miał szacunek do tego klubu to już dawno podałby się do dymisji
|
Szacunek? Przecież nie miał tragicznych wyników, spójrz na Skorżę co on miał z Amicą jakoś też szacunkiem się nie wykazał. Smuda ... wielki kumpel Cupiała, oddany przyjaciel i w ogóle, a co zrobił ... też pokazał jaki ma szacunek.
A skąd wiesz, że Moskal nie chciał sam zrezygnować, ale właśnie z szacunku do klubu został ...