Wyświetl pojedynczy post
mee
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2454
Stary 30.11.2015, 15:19
I co to ma zmienić? Ktoś inny wyciśnie więcej z tej drużyny? Nie sądzę. Będzie obrona i dzida, pożegnajcie się z krakowską piłką. Bez lepszych piłkarzy lepiej grać nie będziemy. Najlepiej strategię naszego skautingu obrazuje... obsada bramkarza. Cierzniak przyszedł w trybie awaryjnym, a wciąga nosem pozostałych, którzy mieli stać między słupkami. Dla mnie to dowód na kompletną amatorkę w tym temacie. DZIĘKUJĘ KAZIU. Szkoda.