Mixu napisał(a):

Trzeba było zostawić Kazka do końca rundy bo niestety po takiej porażce nie wyobrażam sobie by się z nim nie pożegnano w zimie...ale z drugiej strony, zamiast Moskala to wolałbym przesunąć Brożka, Boguskiego, Jankowskiego i Urygę do rezerw tak na pare spotkań, ciekawe czy zespół zareagowałby pozitiwnie.
Tak czy inaczej, watpię że przyjdzie lepszy trener.
|
I tu jest pies pogrzebany. Po zesłaniu wyżej wymienionych zawodników do rezerw nie miał by kto grać. I to nie w przenośni ale dosłownie. Juniorzy, którzy mogliby grać na ich pozycjach najpewniej są na poziomie IV ligi małopolskiej. To obrazuje jak szeroki wachlarz różnych ustawień miał do wyboru Moskal.