Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2453
Stary 30.11.2015, 14:55
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Trzeba było zostawić Kazka do końca rundy bo niestety po takiej porażce nie wyobrażam sobie by się z nim nie pożegnano w zimie...ale z drugiej strony, zamiast Moskala to wolałbym przesunąć Brożka, Boguskiego, Jankowskiego i Urygę do rezerw tak na pare spotkań, ciekawe czy zespół zareagowałby pozitiwnie.

Tak czy inaczej, watpię że przyjdzie lepszy trener.
I tu jest pies pogrzebany. Po zesłaniu wyżej wymienionych zawodników do rezerw nie miał by kto grać. I to nie w przenośni ale dosłownie. Juniorzy, którzy mogliby grać na ich pozycjach najpewniej są na poziomie IV ligi małopolskiej. To obrazuje jak szeroki wachlarz różnych ustawień miał do wyboru Moskal.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)