|
Trzeba było zostawić Kazka do końca rundy bo niestety po takiej porażce nie wyobrażam sobie by się z nim nie pożegnano w zimie...ale z drugiej strony, zamiast Moskala to wolałbym przesunąć Brożka, Boguskiego, Jankowskiego i Urygę do rezerw tak na pare spotkań, ciekawe czy zespół zareagowałby pozitiwnie.
Tak czy inaczej, watpię że przyjdzie lepszy trener.
|