Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2451
Stary 30.11.2015, 14:48
Trzeba było zostawić Kazka do końca rundy bo niestety po takiej porażce nie wyobrażam sobie by się z nim nie pożegnano w zimie...ale z drugiej strony, zamiast Moskala to wolałbym przesunąć Brożka, Boguskiego, Jankowskiego i Urygę do rezerw tak na pare spotkań, ciekawe czy zespół zareagowałby pozitiwnie.

Tak czy inaczej, watpię że przyjdzie lepszy trener.
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH