Arked napisał(a):

|
Proszę, napisz, że żartujesz.
|
To wszystko wina PZPNu i sędziów na czele z Bońkiem, że nie umiemy strzelać bramek i źle się ustawiamy na boisku. Ale gdy wygrywamy to jest ok, wtedy sędziowie nam nie przeszkadzają w grze.
Jak ja lubię te teorie spiskowe
