Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2447
Stary 30.11.2015, 14:31
Arked napisał(a):Wyświetl post
Proszę, napisz, że żartujesz.
To wszystko wina PZPNu i sędziów na czele z Bońkiem, że nie umiemy strzelać bramek i źle się ustawiamy na boisku. Ale gdy wygrywamy to jest ok, wtedy sędziowie nam nie przeszkadzają w grze.

Jak ja lubię te teorie spiskowe
Ostatnio edytowane przez heoij : 30.11.2015 o godz. 14:34.