msn napisał(a):

Ta tabela jest tak absurdalna, że żal komentować. Skąd te weszlaki wiedzą, że jeśli ktoś strzelił nieprawidłową bramkę, to za chwilę nie strzeli prawidłowej? Dlaczego nie strzeli 3-4 lub nie straci 3-4? Gdybanie gimnazjalistów z tego portalu.
A co do Moskala, to dobrze się stało. Fatalna gra obronna zespołu, tragiczne wyniki. Skorża, to dobry kandydat, bo już wyciągnął Amikę z kryzysu, zna realia i piłkarzy, ma sukcesy. Dodatkowo ma pojęcie o trenerce i jestem pewny, że najpierw poukłada grę obronną(bo z tak ch*jową, to można pograć co najwyżej o miejsce w 8). Jak zaczniemy grać na 0 z tyłu, to i zaczniemy marsz w górę tabeli

.