Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2444
Stary 30.11.2015, 14:04
msn napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze na podsumowanie niełatwych okoliczności:
http://weszlo.com/2015/11/30/niewydr...-o-wicelidera/

Chociaż z tym, problem mieli również poprzedni wiślaccy trenerzy, bo sędziowie regularnie od dawna utrudniają nam sportową rywalizację.
Ta tabela jest tak absurdalna, że żal komentować. Skąd te weszlaki wiedzą, że jeśli ktoś strzelił nieprawidłową bramkę, to za chwilę nie strzeli prawidłowej? Dlaczego nie strzeli 3-4 lub nie straci 3-4? Gdybanie gimnazjalistów z tego portalu.

A co do Moskala, to dobrze się stało. Fatalna gra obronna zespołu, tragiczne wyniki. Skorża, to dobry kandydat, bo już wyciągnął Amikę z kryzysu, zna realia i piłkarzy, ma sukcesy. Dodatkowo ma pojęcie o trenerce i jestem pewny, że najpierw poukłada grę obronną(bo z tak ch*jową, to można pograć co najwyżej o miejsce w 8). Jak zaczniemy grać na 0 z tyłu, to i zaczniemy marsz w górę tabeli .