swiety37 napisał(a):

"Wisła Kraków SA informuje, że w dniu dzisiejszym rozwiązała za porozumieniem stron kontrakt z trenerem Kazimierzem Moskalem. "
Przynajmniej Kazek nas finansowo nie dobije, szacunek.
|
To, że kontrakt zostaje rozwiązany za porozumieniem nie znaczy, że Kazik nie bierze żadnej kasy. Zapewne jakąś odprawę dostał.