Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 30.11.2015, 13:20
tofik napisał(a):Wyświetl post
Franiowi i tak trzeba bedzie zaplacic wczy pracuje czy na dupie siedzi wiec lepiej chyba niech wroci i zapracuje na nia .
To by było samobójstwo ... marketingowe, sportowe, trenerskie, kibicowskie. Taki strzał w kolano z rykoszetem w głowe
Odpowiedz cytując