tofik napisał(a):

|
Franiowi i tak trzeba bedzie zaplacic wczy pracuje czy na dupie siedzi wiec lepiej chyba niech wroci i zapracuje na nia .
|
To by było samobójstwo ... marketingowe, sportowe, trenerskie, kibicowskie. Taki strzał w kolano z rykoszetem w głowe