silver03 napisał(a):

|
Moskal wam płaci od pozytywnego wpisu na jego temat?
|
Nie, ale nie wszyscy mają we krwi obrzucanie łajnem pracowników klubu, którzy wykonują swoją prace z sercem i zaangażowaniem.
Tym, którzy nie mogli doczekać się jego zwolnienia, życzę, żeby jego następca nie rozstał się z nami z tych samych powodów jeszcze w tym sezonie.