Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.11.2015, 13:15
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Moskal wam płaci od pozytywnego wpisu na jego temat?
Nie, ale nie wszyscy mają we krwi obrzucanie łajnem pracowników klubu, którzy wykonują swoją prace z sercem i zaangażowaniem.

Tym, którzy nie mogli doczekać się jego zwolnienia, życzę, żeby jego następca nie rozstał się z nami z tych samych powodów jeszcze w tym sezonie.