swiety37 napisał(a):

"Wisła Kraków SA informuje, że w dniu dzisiejszym rozwiązała za porozumieniem stron kontrakt z trenerem Kazimierzem Moskalem. "
Przynajmniej Kazek nas finansowo nie dobije, szacunek.
|
jeśli by miał szacunek do tego klubu to już dawno podałby się do dymisji