|
Trudno oceniać jego pracę.
Z jednej strony ta drużyna miała styl. Z drugiej, słabo punktowała.
Ktoś napisał, że trener nie strzeli za napastnika. Z drugiej strony, to trener jest odpowiedzialny za formę zawodników, grę całego zespołu, końcowe wyniki. Tych nie było, a raczej były bardzo przeciętne.
Czegoś zabrakło. Może szczęścia, może dwóch sensownych transferów, może charyzmy trenera.
Na dokładkę kilka chybionych transferów, które raczej na pewno jako trener musiał zatwierdzić.
Ode mnie szacunek dla byłego piłkarza Wisły.
Waga meczu derbowego w Krakowie jest ogromna. Przekonał się Maaskant, przekonał się Moskal.
|