Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2428
Stary 30.11.2015, 12:36
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Panie Kazimierzu, dziękuję za wszystko.
Dobrze, że odchodzisz.
Wisła nie zasługuje na tak dobrego trenera, od którego tylko się wymaga, ale nie daje mu się narzędzi do osiągnięcia zakładanych celów.

Powodzenia i może kiedyś Pan wróci, jak w Wiśle zmieni się albo właściciel, albo jego podejście do Wisły.
Nie wystarczy miłość do klubu, jaką Pan prezentował, gdy nie ma środków.
Innym będzie się wydawało, że teraz będzie tylko lepiej.
Nie będzie.
Szacunek i powodzenia.


Podpisuje się pod tym , powodzenia Kaziu