Rob_Zombie napisał(a):

|
Kogo nie zatrudnią to i tak tylko po to by zwolnić przy pierwszym potknięciu, więc jeden ciul. Może Smuda wróci skoro i tak muszą mu płacić.
|
O tej opcji na całe szczęście możemy zapomnieć, po prostu niemożliwe po tym, co paplał tym swoim ozorem w gazetach.