Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2427
Stary 30.11.2015, 12:26
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Kogo nie zatrudnią to i tak tylko po to by zwolnić przy pierwszym potknięciu, więc jeden ciul. Może Smuda wróci skoro i tak muszą mu płacić.
O tej opcji na całe szczęście możemy zapomnieć, po prostu niemożliwe po tym, co paplał tym swoim ozorem w gazetach.