|
Brozek metryki juz nie oszuka pokazal to we wczorajszym spotkaniu,gdyby strzelil co mial strzelic nie byloby tematu z Kazkiem ,,niech zarzad zacznie myslec o grajkach na poziomie i od nich wymagac a pozniej dopiero rozliczac trenera ,nie ma co sie wymadrzac niestety w tej chwili jestesmy ligowym sredniakiem i jestem z tym pogodzony ,mimo wszytsko uwazam ze dawno nie bylo lepszego trenera od Moskala a a to ze malo gada nie jest tak ofensywnie medialny w slowie jak Berg? jego warsztat sie liczy a nie puste slowka ,tylko szkoda ze to pilkarze swoja gra/remisami zwolnili Kazimierza
Ostatnio edytowane przez vip2008 : 30.11.2015 o godz. 11:53.
|