raindog napisał(a):

|
W sumie jestem ciekaw, jak wyglądałaby Wisła, gdyby Moskal dostał normalną drużynę z napastnikiem.
|
Dokładnie. Łatwo napisać, że Kazek jest słabym trenerem, ale zobaczmy kogo on ma do dyspozycji. Drużynę bez rozgrywającego, bez żadnego sensownego skrzydłowego (wcześniej Donald potrafił zrobić coś nieobliczalnego, teraz jest bez formy) i co najważniejsze bez napastnika lub z napastnikiem co wykorzysta co piątą znakomitą sytuację.
Przez to nie powiem, że Moskal to słaby trener. Na pewno ma chłop pecha, to pewne.
Nie wiem kogo oni chcą tu ściągnąć, ale bez wzmocnień nasza przyszłość nie jest kolorowa.