FraMat napisał(a):

Panie Kazimierzu, dziękuję za wszystko.
Dobrze, że odchodzisz.
Wisła nie zasługuje na tak dobrego trenera, od którego tylko się wymaga, ale nie daje mu się narzędzi do osiągnięcia zakładanych celów.
Powodzenia i może kiedyś Pan wróci, jak w Wiśle zmieni się albo właściciel, albo jego podejście do Wisły.
Nie wystarczy miłość do klubu, jaką Pan prezentował, gdy nie ma środków.
Innym będzie się wydawało, że teraz będzie tylko lepiej.
Nie będzie.
Szacunek i powodzenia.
|
Spoko FraMat, Piast czy Cracovia to sklad pelen reprezentantow Hiszpanii, Niemiec czy Francji... Gdybys jeszcze nie zauwazyl tego przez te kilka lat, to w zespoly tak naprawde inwestuja dwa kluby. Cala reszta to mniej wiecej ten sam poziom inwestycji. Jesli nie wychodzi z jednym trenerem, to trzeba szukac innego. Z calych rzadow Moskala mozna zapamietac mecz z Legia i tyle.