Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2418
Stary 30.11.2015, 11:35
Moskalowi przyszło pracować w niezwykle trudnych warunkach, zarówno sportowych, jak i finansowych. Nie oceniałbym jego pracy tylko i wyłącznie negatywnie, ale w obecnej sytuacji, w jakiej znajduje się Wisła, potrzebny jest trener z DOŚWIADCZENIEM, a nie ktoś, kto uczy się i eksperymentuje.

Pisałem to już kilka razy, Kazio jest doskonałym asystentem, ale (jak na razie) najzwyczajniej nie ma warsztatu, żeby prowadzić poważny klub, jakim jest Wisła. Tak, POWAŻNYM, bo obojętnie, co się tu niektórym wydaje, Wisła nie jest jeszcze trupem i długo nie spełni się mokry sen niektórych pieniaczy o grze w IV lidze juniorami. Amen.

Kto na jego miejsce? Mój typ to Marko Nikolic - bardzo młody, ale z niezłym doświadczeniem i jakimiś sukcesami. Od marca bez pracy.