Wyświetl pojedynczy post
INZAGHI
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Bar mleczny Korova

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2417
Stary 30.11.2015, 11:29
Bardzo lubię Kazka. Kibicowałem mu aż do wczoraj, nie zrażała mnie nawet ta seria remisów. Ale wczoraj nie dało się już ukryć że drużyna cofnęła się pod względem sportowym, a o taktyce to chłopaki nie słyszały od roku. Dziękuję Kazimierz za całokształt - piłkarski i trenerski.

Ale jeżeli już to się stało to należy bezwzględnie dla równowagi wypłacić liścia Brożkowi, przesunąć do rezerw do końca roku i przypierdylić karę finansową żeby ta miernota aż jęknęła. Abstrahując od zmarnowanych sytuacji to ktoś taki co wszystko zawdzięcza Wiśle powinien cały mecz biegać i pożygać się w doliczonym czasie gry.

Mam pretensje tez do Głowackiego za wywiad: "byliśmy zbyt pasywni". To co ci broniło zapierdylać cały mecz? Jesteś albo za stary albo za miękki na kapitana.

Boże chroń Wisłę przed spadkiem.
-JM---- i Cię nie podrywam :/
- no dobra, uwodzisz, tak to się nazywa w kobiecym języku
-JM---- nieświadomie, albo odruchowo..