Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2414
Stary 30.11.2015, 11:24
Też odnoszę wrażenie, że większość tutaj całe zło widzi w Moskalu. A to raczej zasada, że kogoś poświęcić trzeba było. Czy Moskal czy ktokolwiek inny nie sprawi raczej, że nagle zawodnicy zaczną trafiać do pustej bramki. Można wprowadzać zmiany taktyczne, mentalne itd, ale w tym wypadku to raczej nie w tym rzecz. Trener nie wyjdzie i nie wepchnie piłki do bramki, a tak naprawdę to właśnie tego brakuje.