Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2412
Stary 30.11.2015, 11:17
A Brożek zostaje ?

Mogli chociaż zachować klasę i dać mu dokończyć rundę.

Generalnie to moze i Mourinho przyjsc i jak bedzie mial Brozka w ataku i nikogo sensownego na lawce rezerwowych to wyniki lepsze nie beda.

Nasze wyniki to nie wina Moskala tylko pokłosie organizacyjnej degrengolady klubu.
Puchar jest na5z!