|
A Brożek zostaje ?
Mogli chociaż zachować klasę i dać mu dokończyć rundę.
Generalnie to moze i Mourinho przyjsc i jak bedzie mial Brozka w ataku i nikogo sensownego na lawce rezerwowych to wyniki lepsze nie beda.
Nasze wyniki to nie wina Moskala tylko pokłosie organizacyjnej degrengolady klubu.
|