Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2402
Stary 30.11.2015, 11:00
Ciekawe, co nowy trener osiągnie z takimi ,,gwiazdami" jak Boguski, Jankowski, Uryga, Popović, Crivellaro, itp.

Już wiem, sprawi, że duet Boguski - Jankowski będzie stanowił o sile naszej reprezentacji na Euro 2016, a duet Lewandowski - Krychowiak będzie w cieniu.

Pisząc poważnie, to nie Moskal jest odpowiedzialny za wszystko, no ale kibice chcieli dostać igrzysk, bo od kilku miesięcy było kopanie pod nim dołków, wytworzyła się negatywna atmosfera i mimo wszystko to zwolnienie było już tylko kwestią czasu.

Jak zwykle, inni zawinili, a ktoś inny ponosi odpowiedzialność za cudze błędy, cudze przekręty.

Wisła skończyła się po Nikozji i po bardzo słabej grze w rundzie jesiennej w 2011 r., kiedy okazało się, że nie można mówić o profesjonalnym trenerze z Holandii, profesjonalnym dyrektorze sportowym z Holandii, zagranicznych profesjonalistach na boisku. Zostały milionowe długi, zostały niebotyczne kontrakty, których Wisła nie była w stanie wypłacać, bo nie miała z czego.

Dlatego po kilku latach należy wypłacić Genkowowi, czy Jovaniciowi po kilkaset tysięcy euro, a za to odpowiada tylko jedna osoba - najbardziej negatywna osoba na Reymonta w erze Cupiała, a więc Bogdan Basałaj, który jako jedyny prezes w ostatnich kilkunastu latach dostał spore pieniądze do wydania, pozwolono mu stworzyć projekt duetu Holendrów, dostał dość dużą autonomię, bo on za ten projekt odpowiadał, bo przekonał Cupiała do niego.

Tylko tej osoby do dnia dzisiejszego nie rozliczono i tego nie mogę zrozumieć.

Tego konsekwencją jest gra w Wiśle takich asów jak Buchalik, Jankowski, czy Boguski.

Nowy trener bez poważnych wzmocnień nic więcej od Moskala nie osiągnie, a czy takowe będą? Raczej nie, więc zapowiada się kolejna zmiana dla zmiany i dla statystyk.