Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2399
Stary 30.11.2015, 10:55
jaszczur90 napisał(a):Wyświetl post
Smuda przyjdzie potrzymają go do czerwca ( wtedy skonczy sie kontrakt mu ) i wróci Moskal
tp by nie był zły pomysł, wtedy nie trzebaby mu bańki płacić na raz, tylko do końca kontraktu co miesiąć wynagrodzenie
Tylko Wisła!