Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2398
Stary 30.11.2015, 10:55
inspektor erektor napisał(a):Wyświetl post
Czy "rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron" oznacza, że nie będzie trzeba wypłacać Moskalowi kasy za pozostały czas trwania kontraktu?
To wie tylko ten co widzial kontrakt.
Ale pewnie trzeba bedzie mu część wyplacic ale zapewne nie do konca kontraktu