inspektor erektor napisał(a):

|
Czy "rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron" oznacza, że nie będzie trzeba wypłacać Moskalowi kasy za pozostały czas trwania kontraktu?
|
To wie tylko ten co widzial kontrakt.
Ale pewnie trzeba bedzie mu część wyplacic ale zapewne nie do konca kontraktu