Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.11.2015, 10:47
kling klang napisał(a):Wyświetl post
Bomba poszła w górę. Czyżby teraz wersja ekonomiczna v.2 tzn. Kulawik?
Smuda przyjdzie potrzymają go do czerwca ( wtedy skonczy sie kontrakt mu ) i wróci Moskal