Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2392
Stary 30.11.2015, 10:35
Nadzieja to będzie jak przyjdzie 10 nowych, dobrych piłkarzy w wieku nieemerytalnym. Dopóki w klubie jest nędza to nie ma żadnej nadziei.
Ostatnio edytowane przez Arked : 30.11.2015 o godz. 10:49.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)