Griszka30KR napisał(a):

Po nim powinno być już pół roku temu, po meczu wiosennym z Pogonią. Każdy, kto widział (dobrze widział!) końcówkę tego spotkania wie, że Moskal powinien być już wtedy wyrzucony.
Całe te późniejsze 1906% poparcia, to działanie na szkodę klubu. Bo klub zawodowy (a tym chce być podobno Wisła), to nie ochronka dla byłych piłkarzy Wisły.