Wyświetl pojedynczy post
Rafal-SWL
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2390
Stary 30.11.2015, 10:33
Panowie jest nadzieja!
Moskal zwolniony! i nie ciesze się z tego powodu ze go zwolnili, tylko z tego że jeszcze komuś zależy na tym klubie! ktoś w końcu się w....ił i powiedział dość tego cyrku! zdaję sobie sprawę z tego że to wcale nie oznacza że nasi nagle wygrają z Lechem i Legią, ale każda zmiana jest lepsza niż brak zmian i okłamywanie samego siebie że mamy wiecznie pecha...