|
Panowie jest nadzieja!
Moskal zwolniony! i nie ciesze się z tego powodu ze go zwolnili, tylko z tego że jeszcze komuś zależy na tym klubie! ktoś w końcu się w....ił i powiedział dość tego cyrku! zdaję sobie sprawę z tego że to wcale nie oznacza że nasi nagle wygrają z Lechem i Legią, ale każda zmiana jest lepsza niż brak zmian i okłamywanie samego siebie że mamy wiecznie pecha...
|