Wyświetl pojedynczy post
coni
Senior Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 30.11.2015, 09:25
Marcinnno napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy ja tylko odniosłem takie wrażenie, ale wczoraj jak patrzyłem na naszych grajków, to odniosłem wrażenie że im się po prostu nie chciało. Zagrali kolejny mecz. Tyle było mowy o tym, ze nie potrzeba motywacji i w ogóle, a szczerze mówiąc oprócz Mączyńskiego, czy Brożka to nie wiedziałem żeby ktoś naprawdę zapier***, gryzł trawę i komuś naprawdę się chciało. To jest najgorsze w tym wszystkim, że po naszych piłkarzach nie widać było, że to są derby.

Moim skromnym zdaniem psycha siadla po dwoch straconych golach i dlatego tak wygladala nasza gra wczoraj. Pewnie gdyby Brozinio trafil na 2-2 to 2 polowa bylaby o nieba lepsza.
Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki. - Henryk Reyman
Odpowiedz cytując