Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 30.11.2015, 09:16
Wstyd, hańba i 56 lat historii zaprzepaszczone. Do nikogo z nas chyba jeszcze nie dociera co się stało. Przykro się robi, jak się patrzy na tą pseudo drużyną i pseudo trenera.

Boguski, Jankowski i Burliga byli do zmiany w przerwie. Moskal chyba nigdy się nie nauczy, że wystawianie Burligi w pomocy to żenada.
Brozio jest cały czas ikoną i kiedyś świetnym napastnikiem, nie ma co jechać po nim, bo lat mu nie ubędzie.
Wypadałoby sprowadzić młodego i zdolnego chłopaka w jego miejsce. Sporo od Pawła by się taki gość jeszcze nauczył, bo sam Brozio już nam widać meczu nie wygra jak kiedyś.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 30.11.2015 o godz. 09:26.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując