Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 30.11.2015, 08:58
Padł najgorszy możliwy scenariusz i nie chodzi tu tylko o przegrane derby. Ten sezon może być dla nas przełomowy w negatywnym sensie, w tym momencie oprócz 3pkt. dla cracovii daliśmy im pewność siebie, umocnienie się na podium, a sobie daliśmy dolną 8 (nie wierze w jakiekolwiek 3pkt. w meczach z Lechem i Legią). Jeśli ten czarny scenariusz się wypełni, puchary dla cracovi, dolna 8 dla Wisły to spełni się również mokry sen Małeckiego, gdzie stadion sąsiadki będzie pękał w szwach, a u nas na trybunach będzie hulał wiatr.
Odpowiedz cytując